החזר מס שלילי

החזר מס שלילי

החזר מס שלילי הידוע גם כמענק עבודה, מענק הכנסה או מס הכנסה שלילי (לא להתבלבל עם מענק הקורונה שמשולם בנפרד לזכאים) הוא החזר מס המגיע לעובדים שכירים, עצמאים, עוזרות בית ועוד, מגיל 23 ומעלה בעלי ילדים או בני 55 ומעלה עם או בלי ילדים אשר ההכנסה החודשית הממוצעת שהייתה להם בשנת המס הקודמת נמצאת בטווח מסוים. מי שזכאי למענק עבודה זה יכול לקבל מענק בשווי של 4000 שקלים בממוצע!

קל ופשוט לקבל החזר מס שלילי – גלו איך

את הזכאות למתן החזר מס שלילי ניתן לבדוק באמצעות סימולטור מס באתר רשות המיסים וכן בעזרת חברת זכותך! המתמחה בהגשת בקשות להחזר מס מענק עבודה המבוססים על מס הכנסה שלילי וכל מענקי העבודה האחרים וכן החזרי מס מכל סוג לשכירים, עצמאים וחברות.
החזר מס שלילי ניתן תמיד עבור 2 השנים הקודמות לשנת המס הנוכחית וניתן להזין את הפרטים שלכם על מנת להבין האם אתם נכללים כזכאים לקבלת החזר מס שלילי און ליין דרך האינטרנט או באמצעות רואה חשבון ויועץ מס מוסמך.

החזר מס שלילי דרך הדואר או ברשת

אפשר לבדוק זכאות עבור החזר מס שלילי גם בסניפי דואר ישראל ולהגיש דרכם את טופס הבקשה למענק עבודה או החזר מס שלילי זה. הבדיקה אורכת כמה שבועות עד כמה חודשים ובמידה ונמצאתם זכאים לקבלת החזר מס שלילי חשבון הבנק שלך יזוכה אוטומטית על כן עליכם להזין מספר חשבון בנק פעיל ותעודת זהות נכונה.

מי זכאי למענק עבודה מוגדל של 150%

הורה יחיד העובד כשכיר בעל ילד אחד זכאי למענק מוגדל וכן הורה יחיד העובד כעצמאי אשר הילדים שלו אינם גרים עמו אך כלכלתם מסופקת על ידו.

התנאים והזכאות למענק עבודה או החזר מס הכנסה שלילי משתנים מדי שנה ומתעדכנים ברשות המס. הסכומים ומדרגות המס, גובה המענק והתנאים המיוחדים לקבלתו – כל אלה ומידע חשוב נוסף יינתנו לכם במידה ותרצו להגיש בקשה למענק עבודה זה דרך חברת זכות! המתמחה בהגשת בקשות למענק עבודה דרך האינטרנט ובאופן ישיר מול פקיד המס במשרדי רשות המיסים.

השאירו שם וטלפון לחזרה אליכם על מנת לבדוק את זכאותכם המיידית והגשת בקשה לקבלת מענק עבודה מכל סוג, החזר מס ושירותי מס מתקדמים נוספים.

תנאים נוספים בהם יש לעמוד על מנת ליהנות ממענק עבודה או החזר מס שלילי

בנוסף על הסטטוס האישי שלכם עליכם לעמוד במספר תנאים נוספים כדי ליהנות ממענק העבודה וביניהם: עליכם להיות בעלי דירת מגורים אחת בלבד ובעלות על לא יותר מ-50% מזכות מקרקעין כלשהיא במהלך שנת המס הרלוונטית.

עליכם להיות הורים יחידים לילד אחד או יותר ובהתאם לכך ייקבע גובה מענק העבודה עבורכם.

במידה והינכם עובדים בעלי מוגבלות כלשהיא ייקבע מענק בסכום מתאים במידה ועמדתם בדרישות והגשתם את כל המסמכים הרלוונטיים המאשרים את מוגבלותכם למשרדי רשות המס.

במידה ואתם עצמאים עליכם למלא ולהגיש את הדו”ח השנתי בנוסף על מנת שרשות המס תוכל לחשב את גובה מענק עבודה המגיע לכם במידה ואתם זכאים לקבלו באותה שנת מס.

החל משנת 2018 גם יורשים חוקיים יכולים להגיד בקשה למענק עבודה בשם המוריש!

כפי שאתם שמים לב יש תקנות וחוקים רבים ומגוונים בנושא מענק עבודה או החסר מס שלילי ובוודאי אינכם אמורים להכיר את כולם. על כן אנו ממליצים לבצע את הגשת הבקשה למענק עבודה או מס הכנסה שלילי רק לאחר קבלת יעוץ מקצועי בתחום.

חברת tiktax נמצאת כאן בשבילך לטיפול בכל עניין מול רשות המס

חברת tiktax תשמח לסייע לך להבין האם מגיע לך מענק עבודה מכל סוג, החזר מס בגין כל סיבה שהיא ותגיש עבורך את הבקשה במהירות האפשרית.

הבדיקה ללא עלות והתשלום רק במידה ונמצאת זכאי כך שאין לך מה להפסיד.

אלפי ישראלים טרם הגישו בקשה להחזר מס שלילי ומענק עבודה המגיע להם על פי חוק.

מיליוני שקלים מחכים לאזרחים רבים על מנת שיקבלו אותם לאחר אישור הבקשה לקבלת מענק העבודה אך קודם כל יש להגיד את הבקשה כמובן.

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא מענק עבודה ישירות לחשבון הבנק שלכם בקלות ובמהירות. נשמח לסייע ולטפל בכל בקשה, בכל סטטוס בו אתם נמצאים. תודה ובהצלחה! 

החזר מס
טופס בקשה להחזר מס

בקשה להחזר מס לשכיר​